Partiler

Happy Nest olarak birçok organizasyona imza atmaktayız. En çok beğenilen organizasyonlarımız arasında yılbaşı, halloween ve özel gün (Cumhuriyet Bayramı, 23 Nisan, vb.) partileri yer almaktadır.


Küçükten büyüğe hepimizin hayatın da özel günlerin heyecanı ve önemi başkadır … İster çocuğunuz ile yılbaşında noel baba çorapları hazırlayabilir, ister çam ağacı süsleyebilir ya da sürpriz oyunlar oynayabilirsiniz… Halloween de balkabağı oyma ve boyama yapabilir, cadı çantası ve hayalet lambaları hazırlayabilir, resmi bayramlarda bando ekibi eşliğinde sokak oyunları oynayabilirsiniz. Ailece bir arada olmak hepimiz için anlamlı ve ileride güzel hatırlanacak birer anıdır… Gelin bu anıları birlikte inşa edelim…


Happy Cafe‘nin çocuklara özel ikramları ve yetişkinler için açık büfesi ile özel sunumlar eşliğinde, günün konseptine uygun olarak süslerle dekore edilen salonlarımız ve bahçemizde birbirinden eğlenceli atölye ve aktivitelere sizleri de bekliyoruz.


Tüm ailenin katılabileceği eğlenceli oyunlar ve organizasyonlar ile farklı alternatifler sunan Happy Nest Partileri’nin tarihlerini etkinlik takvimimizden takip edebilirsiniz.

E-bülten listemize katılın!

E-posta adresinizi bize bırakarak tüm aktivitelerden haberdar olabilirsiniz.