Atölyeler

HAPPY NEST & MUNDO AKADEMİ İŞBİRLİĞİ İLE HAZIRLANAN ATÖLYELERİMİZ

 

?Happynest ve Mundo Akademi işbirliği ile hazırlanan oyun gruplarımız 12-18 ay, 18-36 ay ve 3-6 yaşa uygun olacak şekilde hazırlanmaktadır.

 

?Oyun gruplarımız uzman psikologlar ve çocuk gelişimi uzmanları işbirliği ile pek çok gelişim ekolü göz önünde bulundurularak oluşturulmaktadır.

 

?Her oyun grubu çocukların sahip oldukları beş duyuya (görme, işitme, koklama, tad alma ve dokunma) dair farkındalıklarını geliştirmek üzerine tasarlanmıştır.

 

?Süresi belirtilmemiş tüm atölyelerimiz 50 dakika sürer.

 

? Deneme atölyesi uygulamamız şu anda bulunmamaktadır.

 

? Minik misafirimiz bir Happy Atölye’ye ilk defa katılacaksa, ilk ziyaretinizin sadece etrafa bakınarak aşinalık edinmek olmasını tavsiye ediyoruz. Happy Nest’i ziyaret etmek isterseniz sizi ağırlamaktan ve size etrafı göstermekten mutluluk duyarız.

 

? Ön rezervasyon veya atölye gününden önce ödemeli rezervasyon yaptırmak isterseniz bizi 0212 257 85 85, 0212 257 87 87, 0212 257 85 54, 0212 257 45 00 telefon numaralarımızdan arayabilir veya info@happynest.com.tr’ye email atabilirsiniz. Atölye kontenjanlarımız sınırlı olduğu için rezervasyon yapmanızı önemle rica ederiz

 

? Atölye ödemelerini geldiğinizde kasada kaydınızı oluşturarak yapabilirsiniz.

 

Oyun gruplarına yakından bakış:

 

 

12- 18 ay oyun grupları nasıl olur?

 

 

Bebekler için hazırlanmış olan bu oyun grubu ebeveynlerle birlikte gerçekleştirilir. Bu dönemde erken öğrenim becerisini geliştirmek adına hem bebeklere hem de ebeveynlerine bir yol haritası sunar. Pek çok gelişim ekolünün fikir ve farkındalığından beslenerek ebeveynlerin farkındalıklarını besler.

 

 

18-36 ay oyun grupları nasıl olur? 

 

Her oyun grubu farklı bir tema ve içerikle miniklerini karşılar. Her oyun müzikle başlar, o haftanın temasına özgün bir duyusal oyunlar devam eder. Duyusal oyun içeriği itibariyle farklı duyusal materyalleri içerir ve çocukların keşfetmeleri için onlara harika bir fırsat sunar. daha sonraki oyunlarda ince motor ve kaba motor becerilerini destekleyici etkinliklere yer verilir. Oyun grubu en sevilen boyama ya da sanat etkinlikleriyle miniklerine veda eder. 

 

 

3-6 yaş oyun grupları nasıl olur?

 

Her oyun grubunda çocukların yaratıcılığını, motor becerilerini ve sosyal becerilerini destekleyici oyunlar hazırlanır. Her oyun farklı bir temada minikleri karşılar böylece çocukların o temaya yönelik hayal güçlerinin, duygu düşünce dünyalarının genişlemesi hedeflenir. Oyun grubu boyama ve sanat etkinliği ile biter. Zaman zaman masallar ve hikayeler eşliğinde bir konu işlenerek çocuğun zihinsel, duygusal ve sosyal gelişimi desteklenir.

 

 

 

Haftalık atölye programlarımızı @happynesttr instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz

E-bülten listemize katılın!

E-posta adresinizi bize bırakarak tüm aktivitelerden haberdar olabilirsiniz.