HN'de Kariyer


İŞE ALIM

Happy Nest tarafından işe alınacak adaylarda aranan ortak özellik, pozisyonun gerektirdiği eğitim, teknik bilgi ve yetkinliklerin yanında, Happy Nest değerleriyle doğru orantılı kişilik özelliklerine sahip olunmasıdır.

Kurumuna ve çalışma arkadaşlarına bağlılık, yoğun bir iş temposunda yaratıcı çalışabilmek ve yenilikçi fikirler üretebilmek öncelikli değerlendirilen kriterlerdir.

İnsan kaynağı ihtiyacımız, ağırlıklı olarak kariyer@happynest.com.tr adresine yapılan başvurular veya pozisyonun gerekliliğine göre danışmanlık firmaları aracılığıyla karşılanmaktadır.

İşe alım değerlendirmelerinde pozisyonun gerekliliğine göre;

Sözel yetenek testleri,

İngilizce testi (gerektiğinde),

Yetkinlik bazlı mülakatlar yapılmaktadır.


İşe alımda aranılan özellikler:

Asgari Eğitim Düzeyi: Görev alacağı pozisyona göre değişmektedir. Çoğunlukla üniversite mezunu adaylar tercih edilmektedir.

Yabancı Dil: İngilizce bilgisi (pozisyona göre gerekmektedir.)

Deneyim: Alınacak göreve göre değişmektedir. Deneyimli personel alımlarının yanı sıra yeni mezun deneyimsiz personel alımları da gerçekleşmektedir. Özellikle stajyer olarak değerlendirilen adaylar performansından memnun kalınması ve norm kadro açığı oluşması halinde mezuniyetinin ardından iş teklifi yapılarak kadroya dahil edilebilmektedir.

Sosyal Özellikler: Happy Nest kültürüne ve çalışan profiline uyum sağlayabilecek adaylar tercih edilmektedir.Genel Başvurular için CV nizi kariyer@happynest.com.tr adresine göndermenizi rica ederiz.

E-bülten listemize katılın!

E-posta adresinizi bize bırakarak tüm aktivitelerden haberdar olabilirsiniz.